Óvoda és napközi csoportok
Harangvirág Napközi - Katica csoport
- Részletek
- Készült: 2012. november 05. hétfő, 16:53
1. Angi Bence
2. Bajkó Sándor Attila
3. Balla Ágnes
4. Czirják Szabolcs András
5. Deák Borbála
6. Deák Nóra
7. Dezső Brigitta
8. Egyed Péter József
9. Ferenczi András
10. Fülöp Eszter
11. Jakab Edina-Kincső
12. Kolozsi Magor
13. Kovács Ágota
14. Kovács Szimona
15. Lukács Alexandra
16. Nagy Magor
17. Páll Balázs
18. Páll Katinka
19. Simon Balázs
20. Szabó Brigitta
21. Szász Gergő
Óvónők:
Kolozsi Olga
Elekes Mónika
Tekerőpataki Óvoda - Vegyes Csoport (B)
- Részletek
- Készült: 2012. november 01. csütörtök, 04:48
1. Bucur Cristina
2. Costin Loretta
3.Francz Alex
4.Gábor Mária
5.Gábor Mátyás
6.Gábor Olga
7.Gábor Shakira
8.György Anna
9.Jonás Kristóf
10.Koós Zsanett
11. Páll Attila
12. Páka Alex
13. Tamás Ramóna
14. Todor Vanessza
Óvónő: Egyed Diána
Tekerőpataki Óvoda - Vegyes Csoport(A)
- Részletek
- Készült: 2012. november 01. csütörtök, 04:47
1. Bara Erika Annamária
2. Bernád Borbála
3. Csata Tivadar
4. Fazakas Kinga
5. Fazakas Csaba
6. Ferencz Abigél
7. Ferencz László Dániel
8. Gábor Mária
9. Kovács István
10. Kovács János
11. Kurkó Milán
12. Oană Claudia Alexandra
13. Páll Nóra
14. Restás Esmeralda
15. Restás Lajos
16. Restás Mária
17. Rostás Katalin
18. Rostás Mária
19. Rostás István
20. Tamás Szilvia
Óvónő: Horváth Ildikó
Kilyénfalvi Óvoda - Vegyes csoport
- Részletek
- Készült: 2012. november 01. csütörtök, 04:46
1. Ambrus Anna-Dorka
2. Ambrus Csaba
3. Barabás Alexandra
4. Bicsak Áron
5. Czirják Apolka
6. Czirják Baltazár
7. Egyed Ágota
8. Fákó Vivien
9. Farkas Izabella
10. Gergely Bernadett
11. György-Kovács Jázmin
12. Kolozsi Katalin
13. Kolozsi Kristóf
14. Korpos Kristóf
15. Kovács András
16. Péter Kincső
Óvónő: Kelemen Tekla
Harangvirág Napközi Pillangó csoport
- Részletek
- Készült: 2012. október 25. csütörtök, 09:25
1. András Adorján
2. Bányász Gáspár
3. Baricz Bernadett
4. Czenczer Evelin
5. Elekes Evelin
6. Elekes Janka
7. Fákó Emőke
8. Fodor Kristóf-Tamás
9. Gál Anna Boróka
10. Gergely Tas
11. Koszorús Kincső
12. Kovács Dorottya
13. Kovács Gerő
14. Kovács Péter
15. Lázár Balázs
16. Matei Krisztina
17. Miklós Kamilla
18. Molnár Kriszta
19. Sajgó Gyopár Katalin
20. Simon Máté
21. Sólyom Botond-Imre
Óvónők:
Szabó Éva
Egyed Emese
Gyergyóújfalu Óvoda - Vegyes csoport
- Részletek
- Készült: 2012. október 24. szerda, 12:22
1. Ambrus Krisztián
2. Czirják Csenge
3. Deák Magor
4. Dénes Hunor-Csaba
5. Elekes Abigél
6. Elekes Apollónia
7. Ferenczi Balázs
8. Ferenczi Beáta
9. Huszár Kuti Bíborka
10. Koós Péter
11. Koós Eszter
12. Nagy Kriszta
13. Nagy Zsófia
14. Páll Renáta
15. Sándor Bernadett
16. Sándor Lóránt
17. Simon Anna
18. Sólyom Andrea
19. Szász Hunor
20. Szőcs Veronika-Kitti
21. Turányi Hunor
22. Turányi Nimród
23. Tusa Krisztián
24. Tusa Krisztina
Óvónő: György Gizella
Marosfalvi Óvoda vegyes csoport
- Részletek
- Készült: 2012. október 24. szerda, 12:21
1. Bakos Kristóf
2. Csergő Norbert
3. Csiszér Csenge
4. Demeter Melánia
5. Dénes Balázs
6. Égei Anna Mária
7. Elekes-Köllő Zsolt
8. Ferenczi Janka
9. Ferenczi Janka
10. Ferenczi Zalán
11. Görbe István
12. Görbe Izabella Anita
13. György Csenge
14. György Gergő
15. György Kincső
16. Hunyadi Henrietta
17. Ilyés Renáta
18. Jakab Brigitta
19. Jakab Szabolcs
20. Korondi-Józsa Anita
21. László Katalin
22. Máté Csaba
23. Máté CSaba
24. Máté Hajnal
25. Mihálydeák Balázs
26. Molnár Beatrix
27. Nagy Emőke
28. Orosz Csaba
29. Savu Mónika
30. Sólyom Emőke
31. Sólyom Kriszta
32. Tamás Krisztián
Óvónő: Kovács Hajnalka