Eredményeink
- Részletek
- Készült: 2012. október 16. kedd, 15:51
Kiemelkedő eredmények a 2016-2017-es tanévben
Kiemelkedő eredmények a 2015-2016-os tanévben
Kiemelkedő eredmények a 2014-2015-ös tanévben
Kiemelkedő eredmények a 2013-2014-es tanévben
Verseny neve | Helyezés | Résztvevő tanuló neve és osztálya | Felkészítő tanára | Kép |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Megyei V. Hely |
Elekes-Köllő Hunor VI. osztály |
Elekes-Köllő Tibor | kép |
EMMV |
Gyergyókörzeti I. Hely |
Elekes-Köllő Hunor VI. B osztály |
Elekes-Köllő Tibor |
|
EMMV |
Gyergyókörzeti III. Hely |
Kozma Emil VII. B osztály |
Elekes-Köllő Tibor |
|
Lumina Math matematikaverseny |
Országos II. Díj |
Nagy Boróka II. osztály |
Bálint István |
|
Lumina Math matematikaverseny |
Országos Dicséret |
Bajkó Tímea II. osztály |
Bálint István |
|
Lumina Math matematikaverseny |
Országos Dicséret |
Angi Balázs II. osztály |
Bálint István |
|
Lumina Math matematikaverseny |
Országos Dicséret |
Kovács Klementina II. osztály |
Bálint István |
|
Lumina Math matematikaverseny |
Országos III. Díj |
Elekes Áron Kristóf II. osztály - Marosfalva |
Simon Enikő |
|
Lumina Math matematikaverseny |
Országos Dicséret |
Dali Klaudia II. osztály - Kilyénfalva |
Barabás Adél |
|
Lumina Math matematikaverseny |
Országos I. Díj |
Szabó Bence III. osztály |
Fákó Hajnal |
|
Lumina Math matematikaverseny |
Országos II. Díj |
Szász Anita III. osztály |
Fákó Hajnal |
|
Lumina Math matematikaverseny |
Országos III. Díj |
Czirják Dorottya III. osztály |
Fákó Hajnal | |
Lumina Math matematikaverseny |
Országos Dicséret |
György Róbert III. osztály |
Fákó Hajnal | |
Lumina Math matematikaverseny |
Országos Dicséret |
Bányász Barna IV. osztály |
Bálint Melinda | |
Lumina Math matematikaverseny |
Országos Dicséret |
Kolozsi Gergő IV. osztály |
Bálint Melinda |
|
Mi és a kémia (csapatverseny) |
Megyei III. Hely |
Bajkó Bernadette Deák Gabriella Márton Henrietta VIII. osztály |
Szőcs Hajnalka |
|
Fizika tantárgyverseny |
Gyergyókörzeti
III.
Díj
|
Elekes-Köllő Hunor VI. B osztály |
Szőcs Hajnalka |
|
Kémia tantárgyverseny |
Gyergyókörzeti II. Díj |
Bajkó Bernadette VIII. osztály |
Szőcs Hajnalka | |
Kémia tantárgyverseny |
Gyergyókörzeti III. Díj |
Elekes Izabella VIII. osztály |
Szőcs Hajnalka | |
Matematika tantárgyverseny |
Gyergyókörzeti I. Hely |
Elekes-Köllő Hunor VI. B osztály |
Elekes-Köllő Tibor |
|
Matematika tantárgyverseny |
Gyergyókörzeti Dícséret |
Nagy Balázs VI. B osztály |
Elekes-Köllő Tibor | |
Matematika tantárgyverseny | Megyei
Dícséret |
Elekes-Köllő Hunor
VI. B osztály |
Elekes-Köllő Tibor | |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
Megyei XVI. Hely |
Antal Dániel V. osztály - Tekerőpatak |
Nagy Csaba | |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
Megyei IX. Hely |
Elekes-Köllő Jenő IV. osztály - Marosfalva |
Borka Enikő | |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
Megyei IX. Hely |
Elekes-Köllő Hunor VI. B osztály |
Elekes-Köllő Tibor |
Kiemelkedő eredmények a 2012-2013-es tanévben
Verseny neve | Helyezés | Résztvevő tanuló neve és osztálya | Felkészítő tanára | Kép |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Megyei V. Hely |
Elekes-Köllő Hunor Nagy Balázs Bajkó Mónika Molnár Izabella |
Elekes-Köllő Tibor | kép |
Lumina Math matematikaverseny |
Országos I. Díj |
Szabó Bence | Fakó Hajnal | |
Lumina Math matematikaverseny |
Országos I. Díj |
Elekes-Köllő Jenő | Borka Enikő | |
Matlap feladatbeküldő verseny |
Ezüst Oklevél |
Elekes-Köllő Jenő | Borka Enikő | |
Matlap feladatbeküldő verseny |
Bronz Oklevél |
Elekes-Köllő Hunor | Elekes-Köllő Tibor |
Kiemelkedő eredmények a 2011-2012-es tanévben
Verseny neve | Helyezés | Résztvevő tanuló neve és osztálya | Felkészítő tanára | Kép |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Megyei III Hely |
Bálint Hanna Czirják Rudolf Elekes Balázs Nagy Klementina |
Csata Jolán | kép |